Keyvisual SCHAKO Professional Business

Kariéra

Rozvíjení kompetencí. Tvorba perspektiv. Posilování pospolitosti.

Od požární ochrany až po rozvody vzduchu, ve velkoprostorových kancelářích, školách, na letištích a v nemocnicích: Víme, že dobrý vzduch je životně důležitý. Chápeme, že koncentrovat se při práci je možné jen v optimálně větraném prostoru. Známe požadavky na přívod a odvádění vzduchu z prostor, na spolehlivé odvádění kouře z budov a nároky specializovaných prostor jako jsou laboratoře a velkokapacitní kuchyně. Naší zálibou je pro tyto účely vyvíjet výrobky a nalézat řešení.

SCHAKO, to je více než 90 let historie podniku, to je přes 700 zaměstnanců ve 22 zemích. To je systémová technika, konstrukce, vývoj a design výrobků, nástrojářství, informatika, inženýrství, lakovna, průmyslový nákup, odbyt a management.

Nabízíme dlouhodobé perspektivy ve formě hlavního pracovního poměru v podniku, který se orientuje na budoucnost. V týmu, který sleduje společný cíl, dobrý vzduch pro život – ve všech pracovních prostředích společně s našimi zákazníky, společně s Vámi. O to se zasazujeme. Pro to se neustále vyvíjíme. Kompetence je náš společný základ. Spolehlivě, nohama pevně na zemi a přirozeně – to jsou naše hodnoty.

Rozvíjení kompetencí.

U společnosti SCHAKO se klade velký důraz na znalosti. Kontinuální další vzdělávání a náročné, zajímavé výzvy motivují naše zaměstnance, aby vyvíjeli inovativní řešení a vkročili na nové cesty.

Posilování pospolitosti.

Dobrý vzduch tvoříme nejen u našich zákazníků, ale také v týmu. Flexibilní pracovní doba a práce na vlastní zodpovědnost umožňují našim zaměstnancům optimální soulad rodiny s povoláním. U SCHAKO klademe důraz na dobré společné bytí.

Tvorba perspektiv.

Za více než 90 let existence podniku víme, jak důležitá je trvalost a předvídavost. Proto SCHAKO poskytuje prostor pro nové nápady a plochou hierarchii. Motivujeme tak a dlouhodobě zavazujeme naše zaměstnance pro společný úspěch se společnstí SCHAKO.

Aktuální nabídka práce

Sorry, no open jobs at the moment.