SCHAKO keyvisual production

Systémy managementu

Management kvality certifikovaný podle ISO 9001

PŘESNÉ PLÁNOVÁNÍ A ŽÁDNÉ NÁHODY

SCHAKO je v branži považována za synonymum kvalitních výrobků, optimálních systémových řešení a perfektního servisu. Podařilo se nám tak zaujmout přední pozici na trhu, kterou dále rozvíjíme.

Svědomité plánování, naprostá bezpečnost procesu, zdokumentované odborné znalosti a zřejmá transparentnost ve všech oblastech – tak pracuje management kvality SCHAKO. Neexistuje žádná tolerance pro náhody. Všechny postupy ve všech lokalitách a všech odbytových organizacích jsou permanentně optimalizovány: ve vývoji, konstrukci, výrobě, odbytu, logistice nebo v servisu.

DIN EN ISO 9001:2015 – Certifikát | EN – platný do 11.12.2026

Enviromentální management certifikovaný podle ISO 14001

OCHRANA ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ JE ÚSTŘEDNÍM ZÁVAZKEM

SCHAKO dodává produktová a systémová řešení, která splňují nejvyšší požadavky kladené v souvislosti s životním prostředím. Kontinuálně kontrolujeme, zda všechny suroviny, všechny postupy a servisní výkony tyto nároky splňují.

Co v SCHAKO můžeme zlepšit ve smyslu enviromentu, to také uděláme. V SCHAKO chceme zacházet se všemi zdroji s odpovědností.

KOLBINGEN & MESSKIRCH
DIN EN ISO 14001:2015 – Certifikát | DE – EN – FR platné do 25.01.2025

Energetický management certifikován podle EDL-G, resp. DIN EN 16247-1

SCHAKO průběžně optimalizuje materiály a výrobní procesy, aby spotřebovávala tak malé množství energie, jak jen to je možné.V SCHAKO cítíme povinnost hospodařit se zdroji udržitelně a zachovat tak životní prostor pro příští generace.

EDL-G – Certifikát

Field of application of the plants

The certificates indicate the field of application of the plants. If you want to receive further information regarding our management system, please send us your information request under:

info@schako.de