SCHAKO – odborníci na technologii větrání a klimatizace pro komerční a veřejné budovy.

Pure competence in air.

Vytvářet zdravý, čistý vzduch pro všechna pracovní prostředí, to je náš cíl veškerého vývoje a výrobků SCHAKO. Naše prvky větrací techniky a systémová řešení napomáhají tomu, aby se lidé cítili ve vnitřních prostorech svěží, fit a byli výkonní. Naše vědomosti a naše znalosti za více než 90 let práce pro dobrý vzduch učinily ze společnosti SCHAKO specialistu na individuální řešení požadavků týkajících se vzduchotechniky, klimatizací, protihlukové ochrany, řídící techniky, požární ochrany a technických otázek odvádění kouře u staveb s průmyslovým nebo veřejným využitím.

Výrobky

Dýchejte rozdíl!

Pokud máte speciální nároky na prostorovou situaci a řešení zvláštní vzduchotechniky, jste u SCHAKO opravdu správně. Řadíme se ke předním výrobcům komponentů a systémů pro větrací techniku a klimatizace v Evropě..

Nezáleží na tom, zda požární ochrana, odvádění kouře, systémy voda/vzduch, regulační přístroje, hluková izolace, řízení nebo difuzory – naše výrobky tvoří zdravý, čistý a bezpečný vzduch v pracovních prostorech. Rovněž také u okolností, které představují výzvy, jako jsou velkokapacitní kuchyně, laboratoře, procesní průmysl, podzemní garáže nebo tunely, přichází na řadu různorodost naší nabídky standardizovaných a speciálních komponentů vnitřní vzduchotechniky.

Naše síla spočívá v tom, že pro naše zákazníky nalézáme individuální a inteligentní řešení. Pod hlavičkou skupiny SCHAKO vznikají na základě obsáhlých vědomostí o vlastnostech vzduchu, jeho distribuce, regulace a čištění efektivní výrobky a systémová řešení, která pomáhají trvale optimalizovat klima v místnostech a zvyšovat bezpečnost pomocí systémů na odvádění kouře.

Společnost SCHAKO získala důležité oborové ocenění.

Výrobky a servis jsou prvotřídní

Kolbingen, 5. května 2020 – Začátkem května společnost SCHAKO získala hned třikrát důležité oborové ocenění: za své výkonné ventilátorové konvektory, svou technologii požární ochrany a své zvláště výkonné větrací průchody.

Renomovaný oborový časopis cci Dialog z Karlsruhe – takřka centrální ogán v oboru větrání, klimatizace a chlazení (LüKK) v německy mluvících zemích – vyznamenal společnost SCHAKO začátkem května za její výrobky a služby hned třikrát.

SCHAKO z Kolbingenu obdržela žádanou cenu důvěry LüKK 2020 za své vynikající ventilátorové konvektory, přesvědčivý servis, koncepční podporu při plánování a vynikající servis po prodeji.

Společnost SCHAKO získala 1. cenu v kategorii „ventilátorové konvektory“ již podruhé po sobě. Variabilní a energeticky úsporné systémy SCHAKO se využívají přednostně v kancelářských budovách, hotelech nebo pečovatelských zařízeních.

Dvě třetí místa společnost SCHAKO kromě toho obdržela v kategoriích „Větrací průchody“ a „Prvky a systémy protipožární techniky“. Díky těmto oceněním je SCHAKO nyní ještě úspěšnější než v roce 2017, kdy byla cena důvěry LüKK založena.

Vertrauenspreis der LüKK 2020 - Ventilatorkonvektoren - 1. Platz
Vertrauenspreis der LüKK 2020 - Luftdurchlässe - 3. Platz
Vertrauenspreis der LüKK 2020 - Brandschutztechnische Komponenten und Systeme - 3. Platz

SCHAKO introduces a new BIM CAD-Browser V1.18

For our planners!

To be able to offer you the SCHAKO products in a BIM-compliant format, SCHAKOnnect has been originated as a logical extension of the proven SCHAKO design program which has been used in the past for the quick and precise design of SCHAKO products and which, consequently, will continue to be used for the selection of components in the planning phase of your projects.

The SCHAKOnnect CAD browser V 1.18 also offers the following advantages and completes the SCHAKO design program in many respects.

Mehr Informationen über SCHAKOnnect