Pure competence in air.

Vytvářet zdravý, čistý vzduch pro všechna pracovní prostředí, to je náš cíl veškerého vývoje a výrobků SCHAKO. Naše prvky větrací techniky a systémová řešení napomáhají tomu, aby se lidé cítili ve vnitřních prostorech svěží, fit a byli výkonní. Naše vědomosti a naše znalosti za více než 90 let práce pro dobrý vzduch učinily ze společnosti SCHAKO specialistu na individuální řešení požadavků týkajících se vzduchotechniky, klimatizací, protihlukové ochrany, řídící techniky, požární ochrany a technických otázek odvádění kouře u staveb s průmyslovým nebo veřejným využitím.

Výrobky

Dýchejte rozdíl!

Pokud máte speciální nároky na prostorovou situaci a řešení zvláštní vzduchotechniky, jste u SCHAKO opravdu správně. Řadíme se ke předním výrobcům komponentů a systémů pro větrací techniku a klimatizace v Evropě..

Nezáleží na tom, zda požární ochrana, odvádění kouře, systémy voda/vzduch, regulační přístroje, hluková izolace, řízení nebo difuzory – naše výrobky tvoří zdravý, čistý a bezpečný vzduch v pracovních prostorech. Rovněž také u okolností, které představují výzvy, jako jsou velkokapacitní kuchyně, laboratoře, procesní průmysl, podzemní garáže nebo tunely, přichází na řadu různorodost naší nabídky standardizovaných a speciálních komponentů vnitřní vzduchotechniky.

Naše síla spočívá v tom, že pro naše zákazníky nalézáme individuální a inteligentní řešení. Pod hlavičkou skupiny SCHAKO vznikají na základě obsáhlých vědomostí o vlastnostech vzduchu, jeho distribuce, regulace a čištění efektivní výrobky a systémová řešení, která pomáhají trvale optimalizovat klima v místnostech a zvyšovat bezpečnost pomocí systémů na odvádění kouře.

SCHAKO introduces a new BIM CAD-Browser V1.10.

For our planners!

To be able to offer you the SCHAKO products in a BIM-compliant format, SCHAKOnnect has been originated as a logical extension of the proven SCHAKO design program which has been used in the past for the quick and precise design of SCHAKO products and which, consequently, will continue to be used for the selection of components in the planning phase of your projects.

The SCHAKOnnect CAD browser V 1.10 also offers the following advantages and completes the SCHAKO design program in many respects.

Now read on

Společnost SCHAKO získala důležitou cenu v oboru.

Výrobky a servis jsou prvotřídní

Hned dvakrát společnost SCHAKO získala důležitou cenu v oboru – první za své výkonné ventilátorové konvektory a druhou za svoji obzvláště spolehlivou filtrační techniku.

Společnost SCHAKO KG z Kolbingenu získala tzv. cenu důvěry LüKK (obor větrání – klimatizace a chlazení) za své dobré ventilátorové konvektory, dobrý servis a koncepční podporu plánování a za vynikající poprodejní servis. Variabilní a energeticky úsporné ventilátorové konvektory jsou přednostně využívány v kancelářských budovách, hotelech nebo pečovatelských zařízeních.

REVEN, dceřiná společnost SCHAKO ze Sersheimu poblíž Ludwigsburgu, získala cenu důvěry CCI za svůj patentovaný odlučovač X-Cyclone®, který bez filtračního fleecu dokáže vyčistit odpadní vzduch obsahující olejové a tukové částice až z 99,99 procent. Odlučovače REVEN X-Cyclone® jsou používány například ve velkokapacitních kuchyních nebo v obráběcím průmyslu či strojírenství.

Číst dále
První místo za ventilátorové konvektory. Cena za důvěru v LüKK 2017 (obor větrání - klimatizace a chlazení).
První místo za větrání kuchyní. Cena za důvěru v LüKK 2017 (obor větrání - klimatizace a chlazení).